Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Mladá Boleslav / THP- organizace a podpora zavádění projektů v oblasti inovací, průmyslu 4.0.

THP- organizace a podpora zavádění projektů v oblasti inovací, průmyslu 4.0.

Zaměstnavatel: EngiTec Office s.r.o.
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Platové ohodnocení: 43 000 – 52 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.10.2018 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 733 550 169, e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Podpora vedení projektů v oblasti inovací, průmyslu 4.0.
Náplň: Organizační zajištění příprav pro vedení projektů v oblasti inovací a zavádění opatření pro aplikace průmyslu 4.0, organizace odborných setkání, příprava inovativních projektů údržby, spolupráce na koordinaci a vyhodnocování aplikovaných projektů, sjednávání termínů jednání, komunikace s dodavateli a se zástupci procesů společnosti ŠKODA AUTO a.s., příprava a grafické úpravy prezentací pro management projektů, urgence plnění úkolů u dodavatelů, sledování harmonogramů realizace opatření, předávání podkladů na partnery a dodavatele, zpracování a zasílání zápisů z jednání týmu inovací.
Požadavky: VŠ odborné vzdělání technického, ekonomického nebo manažerského směru: možno i absolvent TU, VŠE, či VŠ ŠA. Oblast strojírenství výhodou, není podmínkou. Znalost konstrukcí v oblasti průmyslové výroby mot.vozidel výhodou. Požadujeme: schopnost samostatné práce, odpovědnost, důslednost, organizační schopnosti, časová flexibilita vč. svátků a volných dnů, pokročilá znalost Excell a Powerpoint, komunikativnost. Jazyková znalost NJ stupně B2, znalost AJ B1 či vyššího stupně vítána. Zkušenosti s organizací projektů nebo s procesy a technologiemi prům.výroby. Nástup k 1.10. nebo dle dohody. Nástupní mzda dle stupně vzdělání (Bc., Ing., Mgr.) a dosavadní praxe od 43.000,- Kč do 52.000. Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, stravování v závodním zařízení.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petr Siegel
Telefon: +420 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Referenční číslo ÚP: 14971240737
Poslední aktualizace: 29.8.2018

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 20.9.2018.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů