Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Mladá Boleslav / Koordinátor - změnové řízení produktu oblasti výroby projektů mot. vozidel

Koordinátor - změnové řízení produktu oblasti výroby projektů mot. vozidel

Zaměstnavatel: EngiTec Office s.r.o.
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Platové ohodnocení: 39 000 – 52 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.11.2018 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 733 550 169, e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Koordinátor změnové řízení produktu za oblast výroby mot. vozidel.
Náplň: Koordinace spolupracovníků a řízení procesu změnového řízení v rámci celé oblasti plánování výroby nových produktů. Kontrola vyhodnocení jednotlivých produktových změn a odchylek od odborných útvarů plánování. Zadávání přípravy dat a prezentací pro schvalovací management, představování dopadů vyhodnocení produktových změn v rámci jednotlivých produktových výrobních řad, komunikace s odbornými útvary napříč celou výrobou, přebírání a předávání úkolů pro oblast předsériového plánování výroby, komunikace s náběhovým managementem, sledování stavu vyhodnocení změn jednotlivých produktových řad, sumarizace vyhodnocení za oblast výroby, práce s databázovými systémy, mezinárodní komunikace s dalšími výrobními místy a koncernem výrobce, kontrola a sledování stavu schválení produktových změn, stav objednání a zajištění realizace u zhotovitele technologie.
Požadavky: VŠ odborné vzdělání technického směru: absolvent TU, či VŠ se zaměřením na technickou administrativu. Oblast strojírenství výhodou, není podmínkou. Znalost konstrukcí mot.vozidel výhodou. Požadujeme: praxi min 3 roky v oblastech plánování nebo navrhování technologii průmyslové výroby, schopnost samostatné práce, odpovědnost, důslednost, organizační schopnosti, časová flexibilita, pokročilá znalost Excell a Powerpoint, komunikativnost. Jazyková znalost NJ stupně C1, znalost AJ B2 a vyššího stupně vítána. ŘP skupiny B. Zkušenosti s organizací projektů nebo s procesy a technologiemi prům.výroby. Nástup možný dle dohody. Nástupní mzda dle stupně vzdělání (Bc., Ing., Mgr.) a dosavadní praxe od 39.000,- Kč do 52.000. Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, stravování v závodním zařízení.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petr Siegel
Telefon: +420 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Referenční číslo ÚP: 14971270710
Poslední aktualizace: 29.8.2018

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 20.9.2018.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů