Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Mladá Boleslav / Technický dozor investora (TDI) - průmyslové, dopravní stavby a externí infrastruktura

Technický dozor investora (TDI) - průmyslové, dopravní stavby a externí infrastruktura

Zaměstnavatel: EngiTec Office s.r.o.
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Platové ohodnocení: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2019 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 733 550 169, e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Technický dozor investora (TDI) - průmyslové či dopravní stavby a externí infrastruktura.

Popis činnosti: Výkon technického dozoru investora - provádění průmyslových hal, dopravních staveb a venkovní technické infrastruktury podzemní i nadzemní ve výrobních areálech automotive, zajišťování organizace výstavby - zpracovávání plánů organizace výstavby (POV), příprava a kompletace podkladů pro výběrová řízení, vedení technických jednání, přejímání dokončených stavebních výkonů, kontrola dílčích stavebních prací před jejich zakrytím (vč. volných dnů a svátků), řešení problémů vznikajicích při realizaci staveb, vypracovávání soupisu vad a nedodělků daného díla, prověřování soupisů výkonů dodavatele, kontrola vedení stavebního deníku a dodavatelských faktur, sledování realizace díla s ohledem na zadání investora, podmínky stavebního povolení, kontrola řešení případných změn díla, zajišťování podkladů pro projektové práce, pořizování a zpracování obrazové dokumentace z průběhu provádění díla, příprava a řešení reklamačního řízení investora v rámci přebírání staveb a záruční doby.

Požadavky na uchazeče: vzdělání ÚSO nebo VŠ v oboru zajišťování a dozoru výstavby, znalost stavebního zákona a dalších speciálních předpisů týkajících se dopravních a inženýrských staveb, předpisů týkajících se BOZP, znalost práce s PC a SW MS Office, MicroStation nebo AutoCAD, řidičský průkaz sk. B, praxe v jednání se státní správou, samostatnost, pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k řešení úkolů a flexibilita. Znalost areálu závodu ŠKODA AUTO výhodou, není podmínkou. Plný pracovní úvazek 8 hod./den. Zapracování zajištěno, dobrý pracovní kolektiv

Nástup: od 1.8.2019, po dohodě i dříve. Nástupní mzda od 33000,- Kč do 41000,- Kč dle stupně vzdělání, zkušeností a praxe. Možnost dalšího finančního postupu.

Přijďte si k nám vyzkoušet a rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby.
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody: Benefity: stravenky, stravování v závodním zařízení, služební telefon.

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Petr Siegel
Telefon: +420 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Referenční číslo ÚP: 16326810790
Poslední aktualizace: 6.8.2019

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.8.2019.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů