Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Mladá Boleslav / Senior IT IAM Engineer

Senior IT IAM Engineer

Adient Czech Republic s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru informačních technologií na pozici Senior IT IAM Engineer. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 95 000 do 150 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Adient Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Michaela Witschel.

Zaměstnavatel: Adient Czech Republic s.r.o.
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Platové ohodnocení: 95 000 – 150 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
E-mail: michaela.witschel@adient.com

Popis pozice: Senior IT IAM (Identity and Access Managment) Engineer je zodpovědný za údržbu, podporu a vývoj komplexních IT systémů, příslušných serverů a/nebo sítí, zejména v oblasti IAM. Působí jako technický vedoucí v oblasti základních řešení problémů, analýzy, testování a koordinace provádění aktualizací a jako poradce pro obchodní skupinu, kterou daný systém podporuje. Doporučená délka praxe je 6 let.
Požadujeme: Anglický jazyk (úroveň Cl a vyšší); minimálně 3 - 5 let praxe na obdobné pozici; znalost Windows Serveru 200/2012, operačního systému Microsoft, vč. Microsoft 365, SQL databáze a T-SQL, Active Directory a AD LDS, LDAP, DNS, DHCP, RADIUS, TCP/IP, VBScript a PowerShell; zkušenosti s IPAM řešeními (např. Men&Mice), CA Siteminder a Active Directory Federation Services (nebo obdobné), virtualizací serverů Hyper-V, VMWare ESXi nebo zkušenosti s produkty Dell Comliance Suite nebo Centrify, dále zkušenosti s pracovními postupy při správě incidentů a požadavků (např. Service NOW, ITSM, Remedy), zkušenosti s implementací strategií zálohování r obnovy a havarijních strategií.

Je umožněna práce z domova

První kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Witschel
E-mail: michaela.witschel@adient.com

Referenční číslo ÚP: 22499840738
Poslední aktualizace: 27.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.11.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů